Житомир Пристрої автоматичного перемикання АВР, Пункти розподільні ПР, Щитки поверхові ЩЕ, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Панелі Вводно розподільні ЩО, ЩО-Kabeldon IP-system, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Несучі конструкції, каркаси, Щитки освітлення Ш, ШН, в Житомирі купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Житомир

ЩО Kabeldon Житомир, відмінне розподільне обладнання що працює з напругою 0.4 кВ. Застосування такого роду пристрої це прийом і передача електроенергії. Створено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю монтажу такого апарату на вводі, і бачення комерційного обліку. Застосовується для реконструкції міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє збільшити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП маленьких габаритів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Житомирі

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При дворядній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі призначені для установки на громадських, житлових об'єктах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Житомир

Щити розподільні для громадських будівель створені для обліку електричної енергії трифазного змінного струму, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Вони призначені для установки на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначаються для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень користувачів 3-х фазних електричних ланцюгів напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим роботи тривалий. Установки мають універсальні захисти від перевантажень, перегріву. Враховано все нормально відкриті контакти видачі зовнішнього аварійного сигналу. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Житомир

Щитки поверхові призначаються для обліку електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки монтуються в поверхових коридорах житлових будинків і призначені для приєднання групової мережі трьох і більше квартир, що живить світильники і кухонні електроплити, а також для виключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Житомир

Шафи обліку електроенергії на під'їзд призначаються для обліку електроенергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для установки на громадських об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Житомирі

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Житомирі призначені для прийому електроенергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в втопленому виконанні. Шафи призначені для установки на промислових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, магазинів, майстерень і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Житомир

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень випуску ЩОГ призначені для прийому електричної енергії, заощадження ліній при перевантаженнях, а також рідкісних включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для роботи на громадських об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню на стіні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Житомирі

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для обліку електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на промислових та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Житомир

Шафи розподільного типу СП призначені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання в промислових пристроях. Шафи призначені для установки на громадських об'єктах у спец будівлях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначені для захисту електричних установок при перевантаженнях і струмах короткого замикання. Пункти ПР призначаються для установки на промислових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на відкритому повітрі. Пункти ПР виробляються для потреб сільського господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Житомир

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Житомирі призначені для відновлення живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. АВР харчуються електроенергією від двох і більше різних запасних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень користувача при збої електропостачання від одного з джерел можлива тільки на період автоматичного перемикання на резервне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для установки на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для управління 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроустановками до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначені для установки на комунально-побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Житомир

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначені для ручного, дистанційного керування освітлювальними мережами і установками виробничих будівель, споруд з будь-яким джерелом світла. Шафи призначаються для роботи на промислових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням, а так само встановлюються на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики силові для промислових будівель призначені для нечастих комутацій. Ящики випускаються з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯР призначені для неавтоматичних перемикань кіл головного і резервного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Житомир

Ящики зі знижуючим трансформатором призначені для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для підключення переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для роботи на промислових і монтуються до іншої конструкції у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначені для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують збереження обладнання від зовнішнього впливу. Несучі конструкції призначаються для пристроїв розподілу електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки всередині приміщень і призначаються для роботи на громадських об'єктах в будівлях загального користування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.