Запоріжжя Щитки поверхові ЩЕ, Несучі конструкції, каркаси, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Щитки освітлення Ш, ШН, ЩО-Kabeldon IP-system, Панелі Вводно розподільні ЩО, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Конденсаторні установки, КУ-0, 4, ККУ-0,4, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Пункти розподільні ПР, в Запоріжжі купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Запоріжжя

ЩО Kabeldon Запоріжжя, універсальне розподільний пристрій що працює з напругою 0.4 кВ. Застосування цього пристрою це прийом і розподіл електроенергії. Розроблено на основі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю установки будь-якого апарату на вводі, і бачення технічного обліку. Застосовується для реконструкції будь-яких трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє збільшити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП маленьких габаритів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Запоріжжі

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі призначені для установки на промислових, житлових спорудах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Запоріжжя

Щити розподільні для громадських приміщень створені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Вони призначені для роботи на житлових об'єктах високих будівель в спец корпусах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для авто компенсації реактивної потужності, навантажень користувачів трифазних електричних ланцюгів напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим роботи тривалий. Установки мають вбудовані захисти від коротких замикань, перегріву. Передбачені всі нормально відкриті контакти подачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Запоріжжя

Щитки поверхові призначаються для розподілу електричної енергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки встановлюються в поверхових коридорах житлових будинків і призначені для додавання групової мережі двох та більше квартир, штепсельні розетки та побутові електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Запоріжжя

Шафи обліку електричної енергії на під'їзд призначаються для обліку електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Запоріжжі

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Запоріжжі призначаються для прийому електроенергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи випускаються в навісному виконанні. Шафи призначені для установки на промислових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, магазинів, майстерень і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Запоріжжя

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень випуску ЩОГ призначені для прийому електричної енергії, заощадження ліній при коротких замиканнях, а також нечастих включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки служать для роботи на громадських об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню колоні або в спеціальну нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Запоріжжі

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначені для розподілу електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при перевантаженнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на комунально-побутових та інших об'єктах третьої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Запоріжжя

Шафи розподільного типу СП призначені для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначаються для роботи на громадських об'єктах у спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для захисту електричних установок при перевантаженнях і струмах короткого замикання. Пункти ПР призначені для установки на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на відкритому повітрі. Пункти ПР виготовляються для потреб сільського господарства, і для експорту.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Запоріжжя

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Запоріжжі призначені для відновлення живлення споживачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. АВР харчуються електроенергією від трьох і більше незалежних резервних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень користувача при порушенні електропостачання від одного з джерел можлива тільки на час автоматичного перемикання на запасне живлення з подальшим автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для роботи на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для регулювання 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроустановками до 1000 В частотою 50 Гц постійного струму. Шафи призначаються для роботи на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Запоріжжя

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для місцевого, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками промислових будівель, територій з будь-яким джерелом світла. Шафи призначаються для роботи на житлових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням, а так само встановлюються поза приміщеннями.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для громадських приміщень призначаються для рідкісних комутацій. Ящики випускаються з рубильниками ЯРП і з перемикачами ЯПР. Ящики ЯР призначаються для неавтоматичних перемикань кіл головного і резервного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 виробляють також збереження ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Запоріжжя

Ящики зі знижуючим трансформатором призначені для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначаються для роботи на комунально-побутових і монтуються до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних пакетних пристроїв, призначаються для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують збереження обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначені для пристроїв розподілу електричної енергії. Несучі конструкції виготовляється для установки всередині приміщень і призначаються для установки на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях громадського застосування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.