Вінниця Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Пристрої автоматичного перемикання АВР, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Панелі Вводно розподільні ЩО, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Щитки освітлення Ш, ШН, Пункти розподільні ПР, ЩО-Kabeldon IP-system, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силові типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Щитки поверхові ЩЕ, Несучі конструкції, каркаси, у Вінниці купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Вінниця

ЩО Kabeldon Вінниця, відмінне розподільний пристрій працює з напругою 0.4 кВ. Призначення такого роду пристрої це прийом і передача електроенергії. Створено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з функцією установки такого апарату на вводі, і аналізу технічного обліку. Застосовується для реконструкції міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дає можливість збільшити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП мінімальних габаритів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Вінниці

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі застосовуються для установки на громадських, комунальних об'єктах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Вінниця

Щити розподільні для житлових будинків призначені для прийому електроенергії трифазного змінного струму, а також для збереження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для установки на комунально-побутових об'єктах високих будівель в спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначаються для авто компенсації реактивної потужності, навантажень користувачів трифазних електричних ланцюгів напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. КУ мають універсальні захисти від перевантажень, зниження напруги. Враховано додаткові нормально відкриті контакти видачі зовнішнього аварійного сигналу. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Вінниця

Щитки поверхові призначені для обліку електричної енергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки встановлюються в клітинах ступенів житлових будинків і призначені для додавання групової мережі трьох і більше квартир, штепсельні розетки та побутові електроплити, а також для виключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Вінниця

Шафи обліку електричної енергії на під'їзд призначаються для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для роботи на житлових об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Вінниці

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН у Вінниці призначені для розподілу електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи випускаються в втопленому виконанні. Шафи призначені для установки на житлових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, магазинів, кіосків і т.п. З величезним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Вінниця

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень серії ЩОГ призначаються для прийому електроенергії, заощадження ліній при коротких замиканнях, а також нечастих відключень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки служать для установки на промислових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню на стіні або в спеціальну нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Вінниці

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначені для прийому електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на комунально-побутових та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виробляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Вінниця

Шафи силового типу СП призначені для прийому електроенергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначаються для установки на житлових об'єктах у спеціальних будівлях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначені для захисту електричних установок при перевантаженнях і струмах короткого замикання. Пункти ПР призначені для установки на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на під навісом. Пункти ПР виробляються для потреб народного господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Вінниця

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР у Вінниці призначаються для настройки живлення споживачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, яке призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої харчуються електроенергією від трьох і більше різних запасних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень користувача при збої електропостачання від одного з джерел можлива тільки на час автоматичного перемикання на запасне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для установки на об'єктах особливої ​​групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для управління 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою місцевого управління електроустановками до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначаються для роботи на громадських об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Вінниця

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для ручного, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками промислових будівель, територій з будь-яким джерелом світла. Шафи призначаються для роботи на промислових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватись поза приміщеннями.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для громадських приміщень призначаються для рідкісних комутацій. Ящики випускаються з рубильниками ЯРП і з перемикачами ЯПР. Ящики ЯРП призначаються для ручних перемикань кіл головного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 виробляють також збереження ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Вінниця

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж ремонтного Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначаються для установки на промислових і кріпляться до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних пакетних пристроїв, призначаються для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних пристроїв і забезпечують захист обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначаються для пристроїв розподілу електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки зовні приміщень і призначаються для установки на промислових об'єктах в приміщеннях загального застосування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.