Ужгород ЩО-Kabeldon IP-system, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Щитки освітлення Ш, ШН, Панелі Вводно розподільні ЩО, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Пункти розподільні ПР, Несучі конструкції, каркаси, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Щитки поверхові ЩЕ, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, в Ужгороді купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Ужгород

ЩО Kabeldon Ужгород, універсальне розподільне обладнання працює з напругою 0.4 кВ. Застосування цього пристрою це прийом і передача електроенергії. Створено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю установки будь-якого апарату на вводі, і аналізу комерційного обліку. Застосовується для модернізацій будь-яких трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє примножити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП мінімальних габаритів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Ужгороді

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електричну енергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При дворядній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі застосовуються для установки на промислових, комунальних об'єктах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Ужгород

Щити розподільні для громадських приміщень призначені для обліку електроенергії трифазного змінного струму, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для установки на житлових об'єктах багатоповерхових будівель в спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначаються для авто компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів трифазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим роботи тривалий. КУ мають вбудованого захисту від перевантажень, зниження напруги. Враховано додаткові нормально відкриті контакти подачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Ужгород

Щитки поверхові призначені для розподілу електричної енергії напругою 220 В, а також для захисту при перезапусках. Щитки встановлюються в клітинах ступенів житлових приміщень і призначені для додавання групової мережі трьох і більше квартир, що живить світильники і кухонні електроплити, а також для виключення ступінчастої стійки та розміщення телевізійних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Ужгород

Шафи обліку електричної енергії для під'їзду призначаються для обліку електроенергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Ужгороді

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Ужгороді призначаються для розподілу електроенергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в навісному виконанні. Шафи служать для установки на промислових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, офісів, кіосків і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Ужгород

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень серії ЩОГ призначаються для розподілу електричної енергії, заощадження ліній при перевантаженнях, а також рідкісних відключень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для установки на житлових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню на стіні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Ужгороді

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначені для прийому електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при перевантаженнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на комунально-побутових та інших об'єктах третьої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виробляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Ужгород

Шафи силового типу СП призначені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання в промислових пристроях. Шафи призначені для установки на житлових об'єктах у спеціальних будівлях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначені для захисту електричних установок при перевантаженнях і струмах короткого замикання. Пункти ПР призначаються для установки на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на відкритому повітрі. Пункти ПР виготовляються для потреб сільського господарства, і для експорту.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Ужгород

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Ужгороді призначаються для відновлення живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, яке призводить до знеструмлення електроустановок. АВР забезпечуються електроенергією від трьох і більше незалежних запасних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень споживача при порушенні електропостачання від одного з джерел допускається тільки на період автоматичного перемикання на резервне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для установки на об'єктах особливої ​​групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для регулювання 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою місцевого управління електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначаються для роботи на промислових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Ужгород

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначені для ручного, дистанційного керування освітлювальними мережами і установками виробничих будівель, територій з будь-яким джерелом світла. Шафи призначаються для установки на житлових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням, а так само встановлюються на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики силові для промислових приміщень призначені для рідкісних комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯР призначаються для ручних перемикань кіл головного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 виробляють також збереження ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Ужгород

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для роботи на комунально-побутових і кріпляться до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначаються для установки збірних елементів низьковольтних комплектних пристроїв і забезпечують збереження обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначені для пристроїв перетворення електричної енергії. Несучі конструкції виготовляється для установки зовні приміщень і призначені для установки на громадських об'єктах в будівлях громадського застосування з одностороннім обслуговуванням поза приміщеннями.