Тернопіль Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Щитки освітлення Ш, ШН, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Щитки поверхові ЩЕ, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Пункти розподільні ПР, ЩО-Kabeldon IP-system, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Несучі конструкції, каркаси, Панелі Вводно розподільні ЩО, в Тернополі купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Тернопіль

ЩО Kabeldon Тернопіль, відмінне розподільне обладнання працює з напругою 0.4 кВ. Призначення такого роду пристрої це прийом і розподіл електроенергії. Содано на базі конструктора Kabeldon IP-system, з функцією установки такого апарату на вводі, і бачення комерційного обліку. Застосовується для реконструкції міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє збільшити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і проектувати ТП мінімальних розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Тернополі

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі призначені для установки на промислових, комунальних спорудах в щитових приміщеннях з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Тернопіль

Щити розподільні для житлових приміщень призначені для обліку електроенергії трифазного змінного струму, а також для убереженія ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для роботи на житлових об'єктах високих будівель в спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначаються для авто компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів трифазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим роботи тривалий. КУ мають вбудованого захисту від коротких замикань, зниження напруги. Враховано все нормально відкриті контакти подачі зовнішнього аварійного сигналу. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, надає високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Тернопіль

Щитки поверхові призначаються для розподілу електричної енергії напругою 220 В, а також для захисту при перезапусках. Щитки монтуються в клітинах ступенів житлових будинків і призначені для приєднання групової мережі трьох і більше квартир, що живить світильники і побутові електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Тернопіль

Шафи обліку електроенергії на під'їзд призначені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для установки на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Тернополі

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Тернополі призначені для прийому електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в втопленому виконанні. Шафи призначені для установки на промислових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, офісів, кіосків і т.п. З величезним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Тернопіль

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень серії ЩОГ призначаються для прийому електроенергії, захисту ліній при коротких замиканнях, а також нечастих включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки служать для роботи на житлових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню колоні або в спеціальну нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Тернополі

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для обліку електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при перевантаженнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ встановлюються на промислових та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Тернопіль

Шафи розподільного типу СП призначені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання в промислових пристроях. Шафи призначені для роботи на житлових об'єктах у спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для розподілу електричної енергії. Пункти ПР призначаються для установки на побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на відкритому повітрі. Пункти ПР виготовляються для потреб сільського господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Тернопіль

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Тернополі призначаються для настройки живлення споживачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, яке призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої харчуються електроенергією від трьох і більше різних резервних джерел живлення. Перерва в харчуванні навантажень споживача при збої електропостачання від одного з джерел можлива тільки на період автоматичного перемикання на запасне живлення з подальшим автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для роботи на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначаються для регулювання 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроустановками до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначені для установки на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Тернопіль

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для місцевого, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками промислових будівель, споруд з різним джерелом світла. Шафи призначені для роботи на житлових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватись поза приміщеннями.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для промислових приміщень призначаються для рідкісних комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯРП і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯР призначаються для ручних перемикань кіл головного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 виробляють також збереження ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Тернопіль

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для роботи на комунально-побутових і монтуються до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначені для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують захист обладнання від зовнішнього впливу. Несучі конструкції призначені для пристроїв розподілу електричної енергії. Несучі конструкції виготовляється для установки всередині приміщень і призначаються для установки на промислових об'єктах в приміщеннях загального застосування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.