Суми Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Пункти розподільні ПР, Панелі Вводно розподільні ЩО, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Щитки освітлення Ш, ШН, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Щитки поверхові ЩЕ, ЩО-Kabeldon IP-system, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Несучі конструкції, каркаси, в Сумах купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Суми

ЩО Kabeldon Суми, універсальне розподільне обладнання працює з напругою 0.4 кВ. Призначення такого роду пристрої це прийом і розподіл електроенергії. Створено на основі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю установки такого апарату на вводі, і бачення технічного обліку. Використовується для модернізацій міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дає можливість збільшити кількість відхідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП мінімальних розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Сумах

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При дворядній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі застосовуються для установки на промислових, комунальних об'єктах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Суми

Щити розподільні для громадських будівель призначені для обліку електричної енергії трифазного змінного струму, а також для убереженія ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в спец корпусах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для авто компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів трифазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим роботи тривалий. КУ мають універсальні захисти від коротких замикань, перегріву. Враховано все нормально відкриті контакти подачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Суми

Щитки поверхові призначаються для розподілу електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перезапусках. Щитки встановлюються в клітинах ступенів житлових приміщень і призначені для додавання групової мережі двох та більше квартир, що живить світильники і побутові електроплити, а також для виключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Суми

Шафи обліку електричної енергії на під'їзд призначені для обліку електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для установки на громадських об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Сумах

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Сумах призначаються для прийому електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в навісному виконанні. Шафи призначені для установки на житлових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання дач, магазинів, кіосків і т.п. З величезним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Суми

Щитки освітлювальні групові для промислових приміщень випуску ЩОГ призначені для прийому електричної енергії, заощадження ліній при перевантаженнях, а також нечастих включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки служать для установки на громадських об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню на стіні або в спеціальну нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Сумах

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначені для розподілу електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ встановлюються на громадських та інших об'єктах третьої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Суми

Шафи розподільного типу СП призначені для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання в промислових пристроях. Шафи призначені для роботи на громадських об'єктах у спец будівлях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для нечастих оперативних включень і відключень електричних ланцюгів. Пункти ПР призначаються для установки на промислових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на відкритому повітрі. Пункти ПР виготовляються для потреб народного господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Суми

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Сумах призначені для настройки живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої забезпечуються електроенергією від двох і більше незалежних запасних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень споживача при збої електропостачання від одного з джерел допускається тільки на період автоматичного перемикання на резервне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначені для роботи на об'єктах особливої ​​групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначаються для управління 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначаються для роботи на громадських об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Суми

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для ручного, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками промислових будівель, споруд з різним джерелом світла. Шафи призначаються для установки на промислових об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням, а так само встановлюються поза приміщеннями.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для громадських приміщень призначаються для рідкісних комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯР призначаються для ручних перемикань кіл основного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також збереження ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Суми

Ящики зі знижуючим трансформатором призначені для харчування мереж ремонтного Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначаються для роботи на промислових і монтуються до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначаються для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують захист обладнання від зовнішнього впливу. Несучі конструкції призначені для пристроїв обліку електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки всередині приміщень і призначені для установки на житлових об'єктах в приміщеннях громадського застосування з одностороннім обслуговуванням поза приміщеннями.