Сімферополь Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Пункти розподільні ПР, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Щитки поверхові ЩЕ, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Панелі Вводно розподільні ЩО, Щитки освітлення Ш, ШН, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ , ШЛН під'їзд, ЩО-Kabeldon IP-system, Несучі конструкції, каркаси, в Сімферополі купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Сімферополь

ЩО Kabeldon Сімферополь, відмінне розподільний пристрій що працює з напругою 0.4 кВ. Застосування цього пристрою це прийом і розподіл електрики. Розроблено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з функцією установки такого апарату на вводі, і аналізу технічного обліку. Застосовується для модернізацій міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дає можливість примножити кількість відхідних фідерів в 2 -2,5 рази, і проєктувати ТП маленьких розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Сімферополі

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електричну енергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний доповнюється шинним мостом. Панелі призначені для установки на громадських, комунальних спорудах в щитових приміщеннях з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Сімферополь

Щити розподільні для житлових приміщень призначені для прийому електричної енергії трифазного змінного струму, а також для збереження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Вони призначені для роботи на житлових об'єктах багатоповерхових будівель в спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для авто компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів трифазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. КУ мають вбудовані захисти від коротких замикань, зниження напруги. Передбачені всі нормально відкриті контакти видачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Сімферополь

Щитки поверхові призначені для обліку електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перезапусках. Щитки встановлюються в клітинах ступенів житлових приміщень і призначені для приєднання групової мережі двох та більше квартир, що живить світильники і побутові електроплити, а також для виключення ступінчастої стійки і розміщення радіо апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Сімферополь

Шафи обліку електричної енергії на під'їзд призначені для обліку електроенергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для установки на громадських об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Сімферополі

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Сімферополі призначені для прийому електроенергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в втопленому виконанні. Шафи призначені для установки на промислових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання дач, офісів, кіосків і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Сімферополь

Щитки освітлювальні групові для промислових приміщень випуску ЩОГ призначаються для прийому електроенергії, захисту ліній при коротких замиканнях, а також нечастих включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню колоні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Сімферополі

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для розподілу електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ встановлюються на громадських та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виробляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Сімферополь

Шафи силового типу СП призначені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання в промислових пристроях. Шафи призначаються для установки на житлових об'єктах у спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для нечастих оперативних включень і відключень електричних ланцюгів. Пункти ПР призначаються для установки на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на в закритому приміщенні з природною або штучною вентиляцією. Пункти ПР виготовляються для потреб народного господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Сімферополь

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Сімферополі призначені для відновлення живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, яке призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої забезпечуються електроенергією від двох і більше різних резервних джерел живлення. Перерва в харчуванні навантажень споживача при збої електропостачання від одного з джерел допускається тільки на час автоматичного перемикання на запасне живлення з подальшим автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначені для роботи на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначаються для управління 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою місцевого управління електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц постійного струму. Шафи призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Сімферополь

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначені для місцевого, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками виробничих будівель, територій з різним джерелом світла. Шафи призначаються для роботи на житлових об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням, а так само встановлюються поза приміщеннями.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для громадських приміщень призначаються для рідкісних комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯРП і з перемикачами ЯПР. Ящики ЯРП призначаються для неавтоматичних перемикань кіл головного і резервного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Сімферополь

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж ремонтного Освітлення, а також для підключення переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для роботи на комунально-побутових і монтуються до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних пакетних пристроїв, призначені для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують збереження обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначаються для пристроїв обліку електричної енергії. Несучі конструкції виготовляється для установки всередині приміщень і призначені для роботи на промислових об'єктах в будівлях загального застосування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.