Рівне Щитки поверхові ЩЕ, Панелі Вводно розподільні ЩО, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Щитки освітлення Ш, ШН, несучі конструкції, каркаси, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Пункти розподільні ПР, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, ЩО-Kabeldon IP-system, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, в Рівному купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Рівне

ЩО Kabeldon Рівне, універсальне розподільний пристрій що працює з напругою 0.4 кВ. Призначення такого роду пристрої це прийом і передача електрики. Розроблено на основі конструктора Kabeldon IP-system, з функцією монтажу будь-якого апарату на вводі, і аналізу технічного обліку. Застосовується для реконструкції міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє збільшити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП мінімальних розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Рівне

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електричну енергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При дворядній установці панелей щит розподільний доповнюється шинним мостом. Панелі застосовуються для установки на промислових, житлових об'єктах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Рівне

Щити розподільні для житлових будинків призначені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму, а також для збереження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для установки на комунально-побутових об'єктах високих будівель в спец корпусах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень користувачів 3-х фазних електричних ланцюгів напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. КУ мають вбудовані захисти від коротких замикань, перегріву. Передбачені всі нормально відкриті контакти видачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, надає високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Рівне

Щитки поверхові призначаються для обліку електричної енергії напругою 220 В, а також для захисту при перезапусках. Щитки встановлюються в клітинах ступенів житлових приміщень і призначені для додавання групової мережі двох та більше квартир, штепсельні розетки та кухонні електроплити, а також для виключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Рівне

Шафи обліку електроенергії для під'їзду призначаються для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для установки на громадських об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Рівне

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Рівному призначені для розподілу електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи випускаються в навісному виконанні. Шафи служать для установки на промислових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання дач, магазинів, майстерень і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Рівне

Щитки освітлювальні групові для громадських будівель випуску ЩОГ призначаються для розподілу електричної енергії, заощадження ліній при коротких замиканнях, а також нечастих відключень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для установки на житлових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню колоні або в спеціальну нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Рівне

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для обліку електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при перевантаженнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на громадських і інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Рівне

Шафи розподільного типу СП призначені для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначені для установки на громадських об'єктах у спец будівлях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначені для розподілу електричної енергії. Пункти ПР призначаються для установки на громадських об'єктах з одностороннім обслуговуванням на відкритому повітрі. Пункти ПР виробляються для потреб народного господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Рівне

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Рівному призначаються для відновлення живлення споживачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої харчуються електроенергією від трьох і більше незалежних запасних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень користувача при порушенні електропостачання від одного з джерел можлива тільки на час автоматичного перемикання на резервне живлення з подальшим автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначені для роботи на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для управління 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц постійного струму. Шафи призначені для установки на промислових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Рівне

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначені для ручного, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками виробничих будівель, територій з будь-яким джерелом світла. Шафи призначені для роботи на промислових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням, а так само встановлюються поза приміщеннями.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для громадських будівель призначені для рідкісних комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПР. Ящики ЯРП призначені для ручних перемикань кіл головного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також збереження ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Рівне

Ящики зі знижуючим трансформатором призначені для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для установки на громадських і кріпляться до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначаються для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують захист обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначаються для пристроїв перетворення електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки всередині приміщень і призначаються для установки на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях загального застосування з одностороннім обслуговуванням поза приміщеннями.