Полтава Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Щитки освітлення Ш, ШН, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Несучі конструкції, каркаси, Пункти розподільні ПР, Щитки поверхові ЩЕ, Панелі Вводно розподільні ЩО, ЩО-Kabeldon IP-system, в Полтаві купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Полтава

ЩО Kabeldon Полтава, відмінне розподільне обладнання працює з напругою 0.4 кВ. Призначення цього пристрою це прийом і передача електроенергії. Розроблено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю установки такого апарату на вводі, і бачення комерційного обліку. Застосовується для реконструкції будь-яких трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дає можливість примножити кількість відхідних фідерів в 2 -2,5 рази, і проектувати ТП маленьких габаритів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Полтаві

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі застосовуються для установки на громадських, житлових спорудах в щитових приміщеннях з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Полтава

Щити розподільні для житлових приміщень призначені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму, а також для збереження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для установки на житлових об'єктах багатоповерхових будівель в спец корпусах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів 3-х фазних електричних ланцюгів напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. Установки мають вбудовані захисти від перевантажень, перегріву. Враховано додаткові нормально відкриті контакти видачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Полтава

Щитки поверхові призначаються для обліку електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перегрузках. Щитки монтуються в поверхових коридорах житлових будинків і призначені для додавання групової мережі двох та більше квартир, штепсельні розетки та кухонні електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки і розміщення радіо апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Полтава

Шафи обліку електричної енергії для під'їзду призначаються для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для установки на житлових об'єктах багатоквартирних будинків в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Полтаві

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Полтаві призначаються для прийому електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в втопленому виконанні. Шафи призначені для установки на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, офісів, кіосків і т.п. З величезним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Полтава

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень серії ЩОГ призначаються для розподілу електроенергії, заощадження ліній при перевантаженнях, а також нечастих відключень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки служать для роботи на комунально-побутових об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню на стіні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Полтаві

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначені для обліку електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на комунально-побутових та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виробляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Полтава

Шафи силового типу СП призначені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначаються для роботи на промислових об'єктах у спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для нечастих оперативних включень і відключень електричних ланцюгів. Пункти ПР призначаються для установки на побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на під навісом. Пункти ПР виробляються для потреб сільського господарства, і для експорту.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Полтава

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Полтаві призначаються для відновлення живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, яке призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої харчуються електроенергією від трьох і більше різних резервних джерел живлення. Перерва в харчуванні навантажень споживача при збої електропостачання від одного з джерел допускається тільки на час автоматичного перемикання на запасне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для роботи на об'єктах особливої ​​групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначаються для управління 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроустановками до 1000 В частотою 50 Гц постійного струму. Шафи призначені для установки на комунально-побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Полтава

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для ручного, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками промислових будівель, споруд з різним джерелом світла. Шафи призначені для установки на промислових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватись на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики силові для громадських приміщень призначені для рідкісних комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП2. Ящики ЯРП призначаються для неавтоматичних перемикань кіл основного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Полтава

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для підключення переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для установки на громадських і кріпляться до іншої конструкції у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначені для установки збірних елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують збереження обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначаються для пристроїв обліку електричної енергії. Несучі конструкції виготовляється для установки всередині приміщень і призначені для установки на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях загального застосування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.