Одеса Несучі конструкції, каркаси, ЩО-Kabeldon IP-system, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Щитки освітлення Ш, ШН, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Щитки поверхові ЩЕ, Пристрої автоматичного перемикання АВР, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Панелі Вводно розподільні ЩО, Пункти розподільні ПР, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, в Одесі купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Одеса

ЩО Kabeldon Одеса, універсальне розподільне обладнання що працює з напругою 0.4 кВ. Застосування такого роду пристрої це прийом і передача електроенергії. Розроблено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з функцією монтажу такого апарату на вводі, і бачення технічного обліку. Застосовується для реконструкції міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дає можливість збільшити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП маленьких габаритів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Одесі

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі призначені для установки на промислових, житлових спорудах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Одеса

Щити розподільні для громадських будівель створені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму, а також для сбереження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Вони призначені для установки на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в спеціальних корпусах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів трифазних електричних ланцюгів напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. Установки мають вбудовані захисти від коротких замикань, перегріву. Враховано все нормально відкриті контакти видачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Одеса

Щитки поверхові призначаються для обліку електричної енергії напругою 220 В, а також для захисту при перегрузках. Щитки монтуються в клітинах ступенів житлових приміщень і призначені для приєднання групової мережі двох та більше квартир, штепсельні розетки та кухонні електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Одеса

Шафи обліку електричної енергії на під'їзд призначаються для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Одесі

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Одесі призначені для прийому електроенергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи випускаються в втопленому виконанні. Шафи служать для установки на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях громадського використання з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання дач, офісів, кіосків і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Одеса

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень серії ЩОГ призначаються для прийому електроенергії, захисту ліній при перевантаженнях, а також нечастих відключень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для роботи на промислових об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню колоні або в спеціальну нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Одесі

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначені для прийому електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ встановлюються на промислових та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виробляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Одеса

Шафи силового типу СП призначені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначені для установки на громадських об'єктах у спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для захисту електричних установок при перевантаженнях і струмах короткого замикання. Пункти ПР призначаються для установки на побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на в закритому приміщенні з природною або штучною вентиляцією. Пункти ПР виготовляються для потреб сільського господарства, і для експорту.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Одеса

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Одесі призначаються для настройки живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, яке призводить до знеструмлення електроустановок. АВР забезпечуються електроенергією від трьох і більше незалежних запасних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень споживача при збої електропостачання від одного з джерел можлива тільки на час автоматичного перемикання на запасне живлення з подальшим автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначені для установки на об'єктах особливої ​​групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для управління 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц постійного струму. Шафи призначаються для роботи на промислових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Одеса

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для місцевого, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками промислових будівель, територій з різним джерелом світла. Шафи призначаються для установки на житлових об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватись поза приміщеннями.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для промислових приміщень призначені для рідкісних комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯРП і з перемикачами ЯПРП2. Ящики ЯР призначаються для неавтоматичних перемикань кіл головного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Одеса

Ящики зі знижуючим трансформатором призначені для харчування мереж ремонтного Освітлення, а також для підключення переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для установки на промислових і монтуються до іншої конструкції у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначені для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують захист обладнання від зовнішнього впливу. Несучі конструкції призначаються для пристроїв обліку електричної енергії. Несучі конструкції виготовляється для установки всередині приміщень і призначені для установки на промислових об'єктах в будівлях загального користування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.