Миколаїв Пункти розподільні ПР, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Щитки поверхові ЩЕ, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Несучі конструкції, каркаси, Щитки освітлення Ш, ШН, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, ВРУ, НВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Панелі Вводно розподільні ЩО, ЩО-Kabeldon IP-system, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, в Миколаєві купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Миколаїв

ЩО Kabeldon Миколаїв, відмінне розподільний пристрій що працює з напругою 0.4 кВ. Застосування такого роду пристрої це прийом і розподіл електрики. Содано на основі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю установки такого апарату на вводі, і аналізу комерційного обліку. Використовується для модернізацій будь-яких трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дає можливість збільшити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП мінімальних розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Миколаєві

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При дворядній установці панелей щит розподільний доповнюється шинним мостом. Панелі застосовуються для установки на промислових, комунальних спорудах в щитових приміщеннях з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Миколаїв

Щити розподільні для житлових будинків призначені для обліку електроенергії трифазного змінного струму, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Вони призначені для роботи на житлових об'єктах високих будівель в спец корпусах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначаються для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень користувачів 3-х фазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. Установки мають вбудовані захисти від перевантажень, зниження напруги. Передбачені всі нормально відкриті контакти видачі зовнішнього аварійного сигналу. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Миколаїв

Щитки поверхові призначені для розподілу електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки встановлюються в клітинах ступенів житлових приміщень і призначені для додавання групової мережі двох та більше квартир, що живить світильники і побутові електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Миколаїв

Шафи обліку електричної енергії на під'їзд призначаються для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для роботи на житлових об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Миколаєві

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Миколаєві призначені для розподілу електроенергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи випускаються в втопленому виконанні. Шафи призначені для установки на житлових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання дач, магазинів, кіосків і т.п. З величезним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Миколаїв

Щитки освітлювальні групові для промислових будівель випуску ЩОГ призначені для розподілу електроенергії, заощадження ліній при коротких замиканнях, а також нечастих включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для роботи на громадських об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню на стіні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Миколаєві

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для розподілу електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при перевантаженнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ встановлюються на громадських та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виробляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Миколаїв

Шафи силового типу СП призначені для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначені для установки на громадських об'єктах у спец будівлях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначені для нечастих оперативних включень і відключень електричних ланцюгів. Пункти ПР призначені для установки на побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на під навісом. Пункти ПР виробляються для потреб народного господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Миколаїв

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Миколаєві призначаються для настройки живлення споживачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, яке призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої забезпечуються електроенергією від двох і більше незалежних резервних джерел живлення. Перерва в харчуванні навантажень користувача при порушенні електропостачання від одного з джерел допускається тільки на час автоматичного перемикання на запасне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначені для установки на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначаються для регулювання одним або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроустановками до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначаються для установки на промислових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Миколаїв

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначені для місцевого, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками виробничих будівель, споруд з різним джерелом світла. Шафи призначаються для роботи на комунально-побутових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням, а так само встановлюються на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для громадських будівель призначаються для рідкісних комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯР призначаються для неавтоматичних перемикань кіл головного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 виробляють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Миколаїв

Ящики зі знижуючим трансформатором призначені для харчування мереж ремонтного Освітлення, а також для підключення переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для роботи на промислових і монтуються до іншої конструкції у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних пакетних пристроїв, призначені для установки збірних елементів низьковольтних комплектних пристроїв і забезпечують збереження обладнання від зовнішнього впливу. Несучі конструкції призначені для пристроїв перетворення електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки всередині приміщень і призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах в будівлях загального застосування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.