Львів ЩО-Kabeldon IP-system, Щитки освітлення Ш, ШН, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Пристрої автоматичного перемикання АВР, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Несучі конструкції, каркаси, Пункти розподільні ПР, Конденсаторні установки, КУ-0, 4, ККУ-0,4, Панелі Вводно розподільні ЩО, Щитки поверхові ЩЕ, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, у Львові купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Львів

ЩО Kabeldon Львів, універсальне розподільний пристрій що працює з напругою 0.4 кВ. Застосування цього пристрою це прийом і передача електроенергії. Розроблено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з функцією монтажу будь-якого апарату на вводі, і бачення технічного обліку. Використовується для модернізацій будь-яких трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє збільшити кількість відхідних фідерів в 2 -2,5 рази, і проектувати ТП мінімальних розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити у Львові

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі застосовуються для установки на громадських, житлових спорудах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Львів

Щити розподільні для житлових приміщень створені для обліку електричної енергії трифазного змінного струму, а також для збереження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Вони призначені для установки на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для авто компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів трифазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. КУ мають універсальні захисти від перевантажень, перегріву. Враховано додаткові нормально відкриті контакти подачі зовнішнього аварійного сигналу. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, надає високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Львів

Щитки поверхові призначені для розподілу електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перегрузках. Щитки встановлюються в клітинах ступенів житлових будинків і призначені для додавання групової мережі двох та більше квартир, що живить світильники і побутові електроплити, а також для виключення ступінчастої стійки та розміщення телевізійних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Львів

Шафи обліку електроенергії для під'їзду призначені для прийому електроенергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для установки на громадських об'єктах багатоквартирних будинків в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити у Львові

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН у Львові призначені для розподілу електроенергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи випускаються в навісному виконанні. Шафи призначені для установки на житлових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання дач, магазинів, майстерень і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Львів

Щитки освітлювальні групові для промислових приміщень випуску ЩОГ призначені для прийому електричної енергії, захисту ліній при перевантаженнях, а також рідкісних включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для роботи на житлових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню на стіні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити у Львові

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для прийому електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при перевантаженнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на промислових та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виробляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Львів

Шафи розподільного типу СП призначені для прийому електроенергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання в промислових пристроях. Шафи призначені для роботи на громадських об'єктах у спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначені для розподілу електричної енергії. Пункти ПР призначаються для установки на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на відкритому повітрі. Пункти ПР виробляються для потреб сільського господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Львів

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР у Львові призначаються для настройки живлення споживачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, яке призводить до знеструмлення електроустановок. АВР харчуються електроенергією від двох і більше незалежних запасних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень користувача при порушенні електропостачання від одного з джерел можлива тільки на період автоматичного перемикання на резервне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для роботи на об'єктах особливої ​​групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для регулювання 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою місцевого управління електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначаються для установки на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Львів

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для ручного, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками промислових будівель, споруд з будь-яким джерелом світла. Шафи призначаються для роботи на промислових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюються на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики силові для громадських будівель призначені для нечастих комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯРП призначаються для неавтоматичних перемикань кіл основного і резервного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 виробляють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Львів

Ящики зі знижуючим трансформатором призначені для харчування мереж ремонтного Освітлення, а також для підключення переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для роботи на промислових і кріпляться до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних пакетних пристроїв, призначені для установки збірних елементів низьковольтних комплектних пристроїв і забезпечують захист обладнання від зовнішнього впливу. Несучі конструкції призначаються для пристроїв розподілу електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки зовні приміщень і призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням поза приміщеннями.