Луганськ Пункти розподільні ПР, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Несучі конструкції, каркаси, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Щитки освітлення Ш, ШН, ЩО-Kabeldon IP-system, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, ВРУ, УВР, ВРУ -78, ВРУ-76, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Панелі Вводно розподільні ЩО, Щитки поверхові ЩЕ, в Луганську купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Луганськ

ЩО Kabeldon Луганськ, універсальне розподільне обладнання що працює з напругою 0.4 кВ. Призначення такого роду пристрої це прийом і розподіл електрики. Створено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю монтажу такого апарату на вводі, і аналізу комерційного обліку. Застосовується для реконструкції міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє збільшити кількість відхідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП мінімальних розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Луганську

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електричну енергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При дворядній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі застосовуються для установки на громадських, комунальних спорудах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Луганськ

Щити розподільні для громадських будівель створені для обліку електроенергії трифазного змінного струму, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Вони призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах високих будівель в спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів трифазних електричних ланцюгів напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. Установки мають універсальні захисти від перевантажень, зниження напруги. Враховано все нормально відкриті контакти видачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Луганськ

Щитки поверхові призначені для розподілу електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки монтуються в клітинах ступенів житлових будинків і призначені для додавання групової мережі двох та більше квартир, штепсельні розетки та побутові електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки і розміщення радіо апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Луганськ

Шафи обліку електроенергії на під'їзд призначені для обліку електроенергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для роботи на громадських об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Луганську

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Луганську призначаються для обліку електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи випускаються в навісному виконанні. Шафи призначені для установки на промислових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, магазинів, майстерень і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Луганськ

Щитки освітлювальні групові для промислових будівель випуску ЩОГ призначені для розподілу електроенергії, заощадження ліній при перевантаженнях, а також рідкісних включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для установки на громадських об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню на стіні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Луганську

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для прийому електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на промислових та інших об'єктах третьої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Луганськ

Шафи силового типу СП призначені для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначені для установки на громадських об'єктах у спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для розподілу електричної енергії. Пункти ПР призначені для установки на побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на відкритому повітрі. Пункти ПР виготовляються для потреб народного господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Луганськ

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Луганську призначені для настройки живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, яке призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої харчуються електроенергією від трьох і більше різних запасних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень споживача при збої електропостачання від одного з джерел допускається тільки на період автоматичного перемикання на резервне живлення з подальшим автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначені для роботи на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для управління 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Луганськ

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для ручного, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками промислових будівель, територій з різним джерелом світла. Шафи призначаються для установки на комунально-побутових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватися на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики силові для громадських будівель призначаються для рідкісних комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯРП і з перемикачами ЯПРП2. Ящики ЯРП призначаються для неавтоматичних перемикань кіл головного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 виробляють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Луганськ

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для підключення переносних світильників. Ящики ЯТП призначаються для установки на громадських і кріпляться до іншої конструкції у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних пакетних пристроїв, призначені для установки збірних елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують захист обладнання від зовнішнього впливу. Несучі конструкції призначені для пристроїв обліку електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки всередині приміщень і призначені для установки на промислових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням поза приміщеннями.