Луцьк Щитки поверхові ЩЕ, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Щитки освітлення Ш, ШН, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Несучі конструкції, каркаси, ВРУ, УВР, ВРУ-78, вру- 76, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Пункти розподільні ПР, ЩО-Kabeldon IP-system, Панелі Вводно розподільні ЩО, в Луцьку купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Луцьк

ЩО Kabeldon Луцьк, відмінне розподільне обладнання працює з напругою 0.4 кВ. Застосування такого роду пристрої це прийом і передача електрики. Розроблено на основі конструктора Kabeldon IP-system, з функцією установки будь-якого апарату на вводі, і бачення технічного обліку. Застосовується для реконструкції будь-яких трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє примножити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і проєктувати ТП мінімальних габаритів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Луцьку

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електричну енергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний доповнюється шинним мостом. Панелі призначені для установки на промислових, комунальних об'єктах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Луцьк

Щити розподільні для громадських будівель призначені для обліку електроенергії трифазного змінного струму, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Вони призначені для роботи на громадських об'єктах багатоповерхових будівель в спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів трифазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим роботи тривалий. КУ мають вбудовані захисти від перевантажень, зниження напруги. Враховано все нормально відкриті контакти видачі зовнішнього аварійного сигналу. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, надає високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Луцьк

Щитки поверхові призначені для обліку електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перегрузках. Щитки монтуються в поверхових коридорах житлових будинків і призначені для приєднання групової мережі трьох і більше квартир, що живить світильники і кухонні електроплити, а також для виключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Луцьк

Шафи обліку електричної енергії на під'їзд призначаються для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для установки на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Луцьку

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Луцьку призначені для обліку електроенергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в навісному виконанні. Шафи служать для установки на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, офісів, кіосків і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Луцьк

Щитки освітлювальні групові для промислових приміщень серії ЩОГ призначаються для розподілу електроенергії, захисту ліній при перевантаженнях, а також рідкісних відключень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню колоні або в спеціальну нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Луцьку

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначені для розподілу електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ встановлюються на комунально-побутових та інших об'єктах третьої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Луцьк

Шафи розподільного типу СП призначені для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначені для установки на громадських об'єктах у спеціальних будівлях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначені для розподілу електричної енергії. Пункти ПР призначені для установки на побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на відкритому повітрі. Пункти ПР виробляються для потреб народного господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Луцьк

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Луцьку призначаються для настройки живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої харчуються електроенергією від двох і більше незалежних резервних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень споживача при збої електропостачання від одного з джерел допускається тільки на період автоматичного перемикання на резервне живлення з подальшим автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для установки на об'єктах особливої ​​групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначаються для управління одним або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначені для установки на комунально-побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Луцьк

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначені для місцевого, дистанційного керування освітлювальними мережами і установками промислових будівель, споруд з будь-яким джерелом світла. Шафи призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням, а так само встановлюються на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для промислових будівель призначені для рідкісних комутацій. Ящики випускаються з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПР. Ящики ЯР призначені для ручних перемикань кіл головного і резервного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Луцьк

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж ремонтного Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для роботи на громадських і кріпляться до іншої конструкції у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних пакетних пристроїв, призначаються для установки збірних елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують збереження обладнання від зовнішнього впливу. Несучі конструкції призначаються для пристроїв обліку електричної енергії. Несучі конструкції виготовляється для установки зовні приміщень і призначені для роботи на громадських об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням поза приміщеннями.