Кіровоград ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Пункти розподільні ПР, Щитки освітлення Ш, ШН, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, ЩО-Kabeldon IP-system, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Панелі Вводно розподільні ЩО, Несучі конструкції, каркаси, Щитки поверхові ЩЕ, Пристрої автоматичного перемикання АВР, в Кіровограді купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Кіровоград

ЩО Kabeldon Кіровоград, універсальне розподільне обладнання працює з напругою 0.4 кВ. Призначення цього пристрою це прийом і розподіл електрики. Содано на основі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю монтажу такого апарату на вводі, і бачення комерційного обліку. Використовується для модернізацій міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дає можливість примножити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і проєктувати ТП мінімальних розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Кіровограді

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При дворядній установці панелей щит розподільний доповнюється шинним мостом. Панелі призначені для установки на громадських, комунальних об'єктах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Кіровоград

Щити розподільні для громадських приміщень створені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму, а також для збереження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для роботи на громадських об'єктах багатоповерхових будівель в спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для авто компенсації реактивної потужності, навантажень користувачів 3-х фазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим роботи тривалий. КУ мають вбудованого захисту від перевантажень, перегріву. Враховано все нормально відкриті контакти видачі зовнішнього аварійного сигналу. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Кіровоград

Щитки поверхові призначені для розподілу електричної енергії напругою 220 В, а також для захисту при перегрузках. Щитки встановлюються в клітинах ступенів житлових будинків і призначені для приєднання групової мережі трьох і більше квартир, штепсельні розетки та побутові електроплити, а також для виключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Кіровоград

Шафи обліку електроенергії для під'їзду призначені для обліку електроенергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах багатоквартирних будинків в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Кіровограді

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Кіровограді призначені для обліку електроенергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в втопленому виконанні. Шафи призначені для установки на житлових об'єктах в приміщеннях громадського використання з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, офісів, майстерень і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Кіровоград

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень серії ЩОГ призначаються для розподілу електричної енергії, заощадження ліній при перевантаженнях, а також нечастих відключень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для установки на промислових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню колоні або в спеціальну нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Кіровограді

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для розподілу електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при перевантаженнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ встановлюються на громадських та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Кіровоград

Шафи силового типу СП призначені для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання в промислових пристроях. Шафи призначені для установки на житлових об'єктах у спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для розподілу електричної енергії. Пункти ПР призначаються для установки на громадських об'єктах з одностороннім обслуговуванням на під навісом. Пункти ПР виготовляються для потреб народного господарства, і для експорту.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Кіровоград

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Кіровограді призначаються для відновлення живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, яке призводить до знеструмлення електроустановок. АВР забезпечуються електроенергією від двох і більше різних запасних джерел живлення. Перерва в харчуванні навантажень користувача при збої електропостачання від одного з джерел допускається тільки на час автоматичного перемикання на запасне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначені для установки на об'єктах особливої ​​групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для регулювання одним або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроустановками до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначені для роботи на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Кіровоград

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для місцевого, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками промислових будівель, споруд з різним джерелом світла. Шафи призначаються для установки на промислових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватись поза приміщеннями.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для громадських приміщень призначені для рідкісних комутацій. Ящики випускаються з рубильниками ЯРП і з перемикачами ЯПР. Ящики ЯР призначені для ручних перемикань кіл головного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також збереження ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Кіровоград

Ящики зі знижуючим трансформатором призначені для харчування мереж ремонтного Освітлення, а також для підключення переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для установки на громадських і кріпляться до іншої конструкції у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначаються для установки збірних елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують збереження обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначені для пристроїв перетворення електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки зовні приміщень і призначаються для роботи на житлових об'єктах в приміщеннях загального застосування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.