Київ ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Панелі Вводно розподільні ЩО, Щитки освітлення Ш, ШН, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Щитки поверхові ЩЕ, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силові типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Пункти розподільні ПР, Несучі конструкції, каркаси, ЩО-Kabeldon IP-system, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Пристрої автоматичного перемикання АВР, в Києві купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Київ

ЩО Kabeldon Київ, відмінне розподільний пристрій працює з напругою 0.4 кВ. Призначення такого роду пристрої це прийом і передача електроенергії. Розроблено на основі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю монтажу будь-якого апарату на вводі, і бачення технічного обліку. Використовується для модернізацій будь-яких трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє збільшити кількість відхідних фідерів в 2 -2,5 рази, і проєктувати ТП маленьких розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Києві

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електричну енергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При дворядній установці панелей щит розподільний доповнюється шинним мостом. Панелі призначені для установки на громадських, комунальних спорудах в щитових приміщеннях з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Київ

Щити розподільні для житлових приміщень призначені для обліку електроенергії трифазного змінного струму, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Вони призначені для установки на громадських об'єктах багатоповерхових будівель в спец корпусах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень користувачів трифазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим роботи тривалий. Установки мають вбудовані захисти від коротких замикань, зниження напруги. Враховано додаткові нормально відкриті контакти подачі зовнішнього аварійного сигналу. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Київ

Щитки поверхові призначаються для обліку електричної енергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки встановлюються в клітинах ступенів житлових будинків і призначені для додавання групової мережі двох та більше квартир, штепсельні розетки та побутові електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Київ

Шафи обліку електроенергії для під'їзду призначаються для розподілу електроенергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для установки на громадських об'єктах багатоквартирних будинків в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Києві

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Києві призначені для розподілу електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в навісному виконанні. Шафи призначені для установки на громадських об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, магазинів, майстерень і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Київ

Щитки освітлювальні групові для громадських будівель серії ЩОГ призначаються для прийому електричної енергії, заощадження ліній при коротких замиканнях, а також рідкісних відключень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки служать для установки на житлових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню на стіні або в спеціальну нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Києві

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для прийому електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на громадських і інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виробляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Київ

Шафи силового типу СП призначені для прийому електроенергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначені для роботи на житлових об'єктах у спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для захисту електричних установок при перевантаженнях і струмах короткого замикання. Пункти ПР призначені для установки на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на відкритому повітрі. Пункти ПР виробляються для потреб сільського господарства, і для експорту.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Київ

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Києві призначені для відновлення живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої забезпечуються електроенергією від трьох і більше незалежних резервних джерел живлення. Перерва в харчуванні навантажень користувача при порушенні електропостачання від одного з джерел можлива тільки на час автоматичного перемикання на резервне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначені для роботи на об'єктах особливої ​​групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначаються для управління одним або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою місцевого управління електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц постійного струму. Шафи призначені для установки на комунально-побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Київ

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначені для місцевого, дистанційного керування освітлювальними мережами і установками виробничих будівель, споруд з будь-яким джерелом світла. Шафи призначені для роботи на житлових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватися на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для громадських приміщень призначаються для рідкісних комутацій. Ящики випускаються з рубильниками ЯРП і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯР призначаються для ручних перемикань кіл основного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 виробляють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Київ

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для роботи на житлових і кріпляться до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначаються для установки збірних елементів низьковольтних комплектних пристроїв і забезпечують збереження обладнання від зовнішнього впливу. Несучі конструкції призначаються для пристроїв розподілу електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки всередині приміщень і призначаються для установки на громадських об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням поза приміщеннями.