Івано-Франківськ ЩО-Kabeldon IP-system, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Щитки освітлення Ш, ШН, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Несучі конструкції, каркаси, Панелі Вводно розподільні ЩО, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Пункти розподільні ПР, Щитки поверхові ЩЕ, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, в Івано-Франківську купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Івано-Франківськ

ЩО Kabeldon Івано-Франківськ, універсальне розподільний пристрій що працює з напругою 0.4 кВ. Застосування такого роду пристрої це прийом і передача електроенергії. Розроблено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з функцією установки такого апарату на вводі, і бачення комерційного обліку. Використовується для модернізацій міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дає можливість збільшити кількість відхідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП маленьких розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Івано-Франківську

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При дворядній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі застосовуються для установки на громадських, комунальних спорудах в щитових приміщеннях з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Івано-Франківськ

Щити розподільні для громадських будівель створені для прийому електроенергії трифазного змінного струму, а також для збереження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначаються для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів трифазних електричних ланцюгів напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. КУ мають універсальні захисти від перевантажень, зниження напруги. Передбачені додаткові нормально відкриті контакти видачі зовнішнього аварійного сигналу. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, надає високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Івано-Франківськ

Щитки поверхові призначаються для обліку електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки монтуються в клітинах ступенів житлових приміщень і призначені для приєднання групової мережі трьох і більше квартир, що живить світильники і побутові електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Івано-Франківськ

Шафи обліку електричної енергії для під'їзду призначені для обліку електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для роботи на громадських об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Івано-Франківську

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Івано-Франківську призначаються для обліку електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи випускаються в втопленому виконанні. Шафи призначені для установки на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання дач, магазинів, майстерень і т.п. З величезним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Івано-Франківськ

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень випуску ЩОГ призначені для розподілу електричної енергії, захисту ліній при перевантаженнях, а також нечастих включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для установки на громадських об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню колоні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Івано-Франківську

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначені для прийому електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при перевантаженнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на промислових та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Івано-Франківськ

Шафи силового типу СП призначені для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначені для роботи на житлових об'єктах у спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначені для розподілу електричної енергії. Пункти ПР призначені для установки на промислових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на в закритому приміщенні з природною або штучною вентиляцією. Пункти ПР виробляються для потреб сільського господарства, і для експорту.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Івано-Франківськ

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Івано-Франківську призначаються для настройки живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. АВР харчуються електроенергією від трьох і більше незалежних резервних джерел живлення. Перерва в харчуванні навантажень користувача при збої електропостачання від одного з джерел можлива тільки на період автоматичного перемикання на резервне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для установки на об'єктах особливої ​​групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначаються для регулювання 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою місцевого управління електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначені для установки на громадських об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Івано-Франківськ

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для ручного, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками виробничих будівель, споруд з різним джерелом світла. Шафи призначаються для роботи на промислових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватись поза приміщеннями.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для промислових приміщень призначені для рідкісних комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯР призначені для неавтоматичних перемикань кіл основного і резервного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Івано-Франківськ

Ящики зі знижуючим трансформатором призначені для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для підключення переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для установки на комунально-побутових і кріпляться до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначені для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних пристроїв і забезпечують збереження обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначені для пристроїв розподілу електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки всередині приміщень і призначаються для установки на промислових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням поза приміщеннями.