Хмельницький Панелі Вводно розподільні ЩО, Несучі конструкції, каркаси, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, ЩО-Kabeldon IP-system, Щитки поверхові ЩЕ, Щитки освітлення Ш, ШН, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Пункти розподільні ПР, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Хмельницькому купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Хмельницький

ЩО Kabeldon Хмельницький, універсальне розподільний пристрій працює з напругою 0.4 кВ. Застосування такого роду пристрої це прийом і передача електроенергії. Содано на базі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю установки будь-якого апарату на вводі, і аналізу технічного обліку. Використовується для модернізацій міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє примножити кількість відхідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП маленьких габаритів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити Хмельницькому

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При дворядній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі застосовуються для установки на промислових, комунальних спорудах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Хмельницький

Щити розподільні для громадських приміщень створені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Вони призначені для установки на житлових об'єктах високих будівель в спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначаються для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень користувачів трифазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим роботи тривалий. КУ мають універсальні захисти від коротких замикань, перегріву. Враховано все нормально відкриті контакти видачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, надає високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Хмельницький

Щитки поверхові призначаються для обліку електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перезапусках. Щитки монтуються в клітинах ступенів житлових приміщень і призначені для приєднання групової мережі двох та більше квартир, що живить світильники і побутові електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Хмельницький

Шафи обліку електроенергії для під'їзду призначені для обліку електроенергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для установки на громадських об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити Хмельницькому

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН Хмельницькому призначаються для прийому електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в навісному виконанні. Шафи призначені для установки на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, офісів, майстерень і т.п. З величезним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Хмельницький

Щитки освітлювальні групові для промислових приміщень випуску ЩОГ призначені для прийому електроенергії, заощадження ліній при коротких замиканнях, а також нечастих включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для роботи на промислових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню колоні або в спеціальну нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити Хмельницькому

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для розподілу електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на промислових та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виробляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Хмельницький

Шафи силового типу СП призначені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначені для роботи на житлових об'єктах у спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначені для нечастих оперативних включень і відключень електричних ланцюгів. Пункти ПР призначені для установки на побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на під навісом. Пункти ПР виготовляються для потреб сільського господарства, і для експорту.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Хмельницький

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР Хмельницькому призначаються для відновлення живлення споживачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. АВР забезпечуються електроенергією від трьох і більше незалежних запасних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень користувача при порушенні електропостачання від одного з джерел допускається тільки на час автоматичного перемикання на запасне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначені для роботи на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для управління 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою місцевого управління електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц постійного струму. Шафи призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Хмельницький

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для місцевого, дистанційного керування освітлювальними мережами і установками виробничих будівель, територій з різним джерелом світла. Шафи призначені для роботи на громадських об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватись поза приміщеннями.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для промислових будівель призначені для рідкісних комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯРП призначені для ручних перемикань кіл основного і резервного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 виробляють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Хмельницький

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж ремонтного Освітлення, а також для підключення переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для роботи на комунально-побутових і монтуються до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначаються для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних пристроїв і забезпечують захист обладнання від зовнішнього впливу. Несучі конструкції призначаються для пристроїв обліку електричної енергії. Несучі конструкції виготовляється для установки зовні приміщень і призначені для установки на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях загального застосування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.