Херсон Несучі конструкції, каркаси, Панелі Вводно розподільні ЩО, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, ЩО-Kabeldon IP-system, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Пункти розподільні ПР, Щитки поверхові ЩЕ, Пристрої автоматичного перемикання АВР, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Щитки освітлення Ш, ШН, в Херсоні купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Херсон

ЩО Kabeldon Херсон, відмінне розподільне обладнання що працює з напругою 0.4 кВ. Застосування цього пристрою це прийом і розподіл електрики. Розроблено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю монтажу такого апарату на вводі, і аналізу комерційного обліку. Використовується для реконструкції будь-яких трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дає можливість збільшити кількість відхідних фідерів в 2 -2,5 рази, і проектувати ТП маленьких габаритів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Херсоні

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі призначені для установки на громадських, житлових об'єктах в щитових приміщеннях з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Херсон

Щити розподільні для громадських будівель призначені для прийому електроенергії трифазного змінного струму, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для установки на громадських об'єктах багатоповерхових будівель в спец корпусах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначаються для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів 3-х фазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. Установки мають універсальні захисти від перевантажень, перегріву. Враховано все нормально відкриті контакти подачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Херсон

Щитки поверхові призначаються для розподілу електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перезапусках. Щитки встановлюються в поверхових коридорах житлових будинків і призначені для додавання групової мережі двох та більше квартир, що живить світильники і побутові електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки та розміщення телевізійних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Херсон

Шафи обліку електроенергії на під'їзд призначені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для установки на комунально-побутових об'єктах багатоквартирних будинків в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Херсоні

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Херсоні призначаються для прийому електроенергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в втопленому виконанні. Шафи служать для установки на громадських об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, офісів, майстерень і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Херсон

Щитки освітлювальні групові для промислових приміщень серії ЩОГ призначені для розподілу електроенергії, захисту ліній при перевантаженнях, а також нечастих включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки служать для роботи на громадських об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню на стіні або в спеціальну нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Херсоні

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначені для обліку електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ встановлюються на громадських та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Херсон

Шафи силового типу СП призначені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначені для установки на житлових об'єктах у спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначені для захисту електричних установок при перевантаженнях і струмах короткого замикання. Пункти ПР призначені для установки на побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на під навісом. Пункти ПР виробляються для потреб сільського господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Херсон

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Херсоні призначаються для настройки живлення споживачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, яке призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої забезпечуються електроенергією від трьох і більше незалежних запасних джерел живлення. Перерва в харчуванні навантажень споживача при збої електропостачання від одного з джерел можлива тільки на період автоматичного перемикання на запасне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначені для роботи на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначаються для регулювання одним або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою місцевого управління електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначені для роботи на промислових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Херсон

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для місцевого, дистанційного керування освітлювальними мережами і установками виробничих будівель, територій з будь-яким джерелом світла. Шафи призначаються для установки на громадських об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням, а так само встановлюються поза приміщеннями.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для громадських будівель призначені для рідкісних комутацій. Ящики випускаються з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП2. Ящики ЯР призначаються для ручних перемикань кіл головного і резервного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Херсон

Ящики зі знижуючим трансформатором призначені для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначаються для установки на житлових і монтуються до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначені для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних пристроїв і забезпечують захист обладнання від зовнішнього впливу. Несучі конструкції призначені для пристроїв обліку електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки зовні приміщень і призначаються для роботи на комунально-побутових об'єктах в будівлях загального користування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.