Харків Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Несучі конструкції, каркаси, Пункти розподільні ПР, Панелі Вводно розподільні ЩО, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, ЩО-Kabeldon IP-system, Щитки освітлення Ш, ШН, Щитки поверхові ЩЕ, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, в Харкові купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Харків

ЩО Kabeldon Харків, відмінне розподільне обладнання працює з напругою 0.4 кВ. Призначення цього пристрою це прийом і розподіл електрики. Розроблено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю монтажу будь-якого апарату на вводі, і аналізу технічного обліку. Використовується для модернізацій міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє примножити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і проектувати ТП мінімальних розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Харкові

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електричну енергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний доповнюється шинним мостом. Панелі призначені для установки на промислових, комунальних об'єктах в щитових будинках з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Харків

Щити розподільні для житлових будинків створені для обліку електроенергії трифазного змінного струму, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Вони призначені для установки на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів трифазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим роботи тривалий. Установки мають вбудованого захисту від перевантажень, перегріву. Враховано все нормально відкриті контакти видачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Харків

Щитки поверхові призначаються для розподілу електричної енергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки монтуються в клітинах ступенів житлових приміщень і призначені для приєднання групової мережі двох та більше квартир, що живить світильники і побутові електроплити, а також для виключення ступінчастої стійки і розміщення телефонних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Харків

Шафи обліку електроенергії для під'їзду призначені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для установки на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Харкові

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Харкові призначаються для розподілу електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи випускаються в навісному виконанні. Шафи призначені для установки на житлових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання дач, магазинів, кіосків і т.п. З величезним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Харків

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень випуску ЩОГ призначені для прийому електричної енергії, заощадження ліній при коротких замиканнях, а також рідкісних відключень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки служать для роботи на житлових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню колоні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Харкові

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для прийому електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на комунально-побутових та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Харків

Шафи силового типу СП призначені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання в промислових пристроях. Шафи призначаються для роботи на промислових об'єктах у спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для нечастих оперативних включень і відключень електричних ланцюгів. Пункти ПР призначені для установки на промислових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на в закритому приміщенні з природною або штучною вентиляцією. Пункти ПР виробляються для потреб сільського господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Харків

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Харкові призначені для настройки живлення споживачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. АВР забезпечуються електроенергією від трьох і більше різних резервних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень користувача при збої електропостачання від одного з джерел можлива тільки на період автоматичного перемикання на запасне живлення з подальшим автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для установки на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для регулювання одним або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою місцевого управління електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначені для роботи на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Харків

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначені для ручного, дистанційного керування освітлювальними мережами і установками виробничих будівель, споруд з різним джерелом світла. Шафи призначені для установки на житлових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватись поза приміщеннями.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для промислових будівель призначаються для рідкісних комутацій. Ящики випускаються з рубильниками ЯРП і з перемикачами ЯПРП2. Ящики ЯРП призначаються для неавтоматичних перемикань кіл основного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 виробляють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Харків

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для установки на комунально-побутових і монтуються до іншої конструкції у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних пакетних пристроїв, призначені для установки збірних елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують збереження обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначаються для пристроїв розподілу електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки всередині приміщень і призначаються для роботи на громадських об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням поза приміщеннями.