Донецьк Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Щитки поверхові ЩЕ, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Пункти розподільні ПР, ЩО-Kabeldon IP-system, Пристрої автоматичного перемикання АВР, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Панелі вводно розподільні ЩО, Несучі конструкції, каркаси, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Щитки освітлення Ш, ШН, в Донецьку купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Донецьк

ЩО Kabeldon Донецьк, універсальне розподільний пристрій працює з напругою 0.4 кВ. Застосування такого роду пристрої це прийом і розподіл електроенергії. Створено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю монтажу будь-якого апарату на вводі, і аналізу комерційного обліку. Використовується для модернізацій міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє примножити кількість відхідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП маленьких габаритів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Донецьку

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електричну енергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі призначені для установки на громадських, житлових спорудах в щитових приміщеннях з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Донецьк

Щити розподільні для житлових будинків створені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму, а також для збереження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для роботи на житлових об'єктах високих будівель в спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначаються для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень користувачів трифазних електричних ланцюгів напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. КУ мають універсальні захисти від перевантажень, перегріву. Враховано все нормально відкриті контакти видачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, надає високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Донецьк

Щитки поверхові призначені для обліку електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки встановлюються в поверхових коридорах житлових приміщень і призначені для приєднання групової мережі двох та більше квартир, що живить світильники і побутові електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки і розміщення радіо апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Донецьк

Шафи обліку електроенергії на під'їзд призначені для обліку електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для установки на житлових об'єктах багатоквартирних будинків в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Донецьку

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Донецьку призначаються для обліку електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в навісному виконанні. Шафи служать для установки на промислових об'єктах в приміщеннях громадського використання з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання дач, магазинів, кіосків і т.п. З величезним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Донецьк

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень серії ЩОГ призначаються для прийому електроенергії, захисту ліній при перевантаженнях, а також нечастих включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки служать для установки на промислових об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню на стіні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Донецьку

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначені для прийому електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ встановлюються на громадських та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Донецьк

Шафи розподільного типу СП призначені для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання в заводських пристроях. Шафи призначаються для установки на промислових об'єктах у спец будівлях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначені для нечастих оперативних включень і відключень електричних ланцюгів. Пункти ПР призначаються для установки на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на під навісом. Пункти ПР виготовляються для потреб сільського господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Донецьк

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Донецьку призначаються для настройки живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої харчуються електроенергією від двох і більше різних резервних джерел живлення. Перерва в харчуванні навантажень користувача при збої електропостачання від одного з джерел допускається тільки на період автоматичного перемикання на запасне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для установки на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначаються для управління 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц постійного струму. Шафи призначені для установки на громадських об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Донецьк

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для ручного, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками виробничих будівель, територій з різним джерелом світла. Шафи призначаються для роботи на комунально-побутових об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням, а так само встановлюються на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для промислових будівель призначаються для нечастих комутацій. Ящики випускаються з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП2. Ящики ЯРП призначаються для ручних перемикань кіл головного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Донецьк

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для підключення переносних світильників. Ящики ЯТП призначаються для роботи на житлових і монтуються до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначаються для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують збереження обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначаються для пристроїв розподілу електричної енергії. Несучі конструкції виготовляється для установки всередині приміщень і призначаються для роботи на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях загального застосування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.