Дніпро Пункти розподільні ПР, Несучі конструкції, каркаси, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Панелі Вводно розподільні ЩО, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, ЩО-Kabeldon IP-system, Щитки освітлення Ш, ШН, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Щитки поверхові ЩЕ, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, в Дніпропетровську купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Дніпро

ЩО Kabeldon Дніпро, універсальне розподільний пристрій що працює з напругою 0.4 кВ. Застосування такого роду пристрої це прийом і розподіл електрики. Розроблено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю монтажу будь-якого апарату на вводі, і аналізу комерційного обліку. Застосовується для реконструкції міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дає можливість примножити кількість відхідних фідерів в 2 -2,5 рази, і проектувати ТП маленьких розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Дніпропетровську

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний доповнюється шинним мостом. Панелі призначені для установки на громадських, житлових спорудах в щитових приміщеннях з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Дніпро

Щити розподільні для житлових будинків призначені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму, а також для збереження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Вони призначені для роботи на житлових об'єктах багатоповерхових будівель в спеціальних корпусах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень користувачів 3-х фазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим роботи тривалий. Установки мають вбудовані захисти від перевантажень, перегріву. Враховано все нормально відкриті контакти подачі зовнішнього аварійного сигналу. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, надає високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Дніпро

Щитки поверхові призначаються для розподілу електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки встановлюються в клітинах ступенів житлових приміщень і призначені для приєднання групової мережі трьох і більше квартир, штепсельні розетки та кухонні електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки і розміщення радіо апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Дніпро

Шафи обліку електроенергії для під'їзду призначаються для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для роботи на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Дніпропетровську

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Дніпропетровську призначаються для прийому електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи випускаються в навісному виконанні. Шафи служать для установки на житлових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання дач, офісів, кіосків і т.п. З величезним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Дніпропетровськ

Щитки освітлювальні групові для громадських будівель серії ЩОГ призначені для розподілу електричної енергії, заощадження ліній при перевантаженнях, а також нечастих відключень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для установки на громадських об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню колоні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Дніпропетровську

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для обліку електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ встановлюються на комунально-побутових та інших об'єктах третьої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виробляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Дніпро

Шафи розподільного типу СП призначені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання в промислових пристроях. Шафи призначаються для роботи на громадських об'єктах у спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначені для нечастих оперативних включень і відключень електричних ланцюгів. Пункти ПР призначені для установки на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на під навісом. Пункти ПР виготовляються для потреб сільського господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Дніпро

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Дніпропетровську призначаються для відновлення живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої харчуються електроенергією від двох і більше незалежних резервних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень користувача при порушенні електропостачання від одного з джерел допускається тільки на час автоматичного перемикання на резервне живлення з подальшим автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначені для установки на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для управління 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою місцевого управління електроустановками до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначені для установки на громадських об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Дніпро

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначені для місцевого, дистанційного керування освітлювальними мережами і установками промислових будівель, територій з різним джерелом світла. Шафи призначаються для установки на комунально-побутових об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватися на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики силові для громадських приміщень призначені для нечастих комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯРП призначаються для ручних перемикань кіл основного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також збереження ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Дніпро

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для підключення переносних світильників. Ящики ЯТП призначаються для роботи на комунально-побутових і монтуються до іншої конструкції у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних комплектних пристроїв, призначаються для установки збірних елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують збереження обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначені для пристроїв розподілу електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки всередині приміщень і призначені для роботи на громадських об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням поза приміщеннями.