Чернівці Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Щитки поверхові ЩЕ, Панелі Вводно розподільні ЩО, Несучі конструкції, каркаси, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, ЩО-Kabeldon IP-system, Щитки освітлення Ш, ШН, Пункти розподільні ПР, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, в Чернівцях купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Чернівці

ЩО Kabeldon Чернівці, універсальне розподільне обладнання що працює з напругою 0.4 кВ. Застосування такого роду пристрої це прийом і розподіл електрики. Содано на основі конструктора Kabeldon IP-system, з функцією установки такого апарату на вводі, і бачення технічного обліку. Використовується для реконструкції міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє примножити кількість відхідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП мінімальних габаритів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Чернівцях

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При дворядній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі призначені для установки на громадських, житлових об'єктах в щитових приміщеннях з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Чернівці

Щити розподільні для громадських приміщень призначені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму, а також для убереженія ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Вони призначені для установки на комунально-побутових об'єктах високих будівель в спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначаються для авто компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів трифазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим роботи тривалий. КУ мають універсальні захисти від коротких замикань, зниження напруги. Враховано все нормально відкриті контакти подачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, забезпечує високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Чернівці

Щитки поверхові призначаються для розподілу електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки монтуються в клітинах ступенів житлових приміщень і призначені для додавання групової мережі трьох і більше квартир, штепсельні розетки та побутові електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки та розміщення телевізійних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Чернівці

Шафи обліку електричної енергії для під'їзду призначаються для прийому електроенергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для установки на комунально-побутових об'єктах багатоповерхових будівель в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Чернівцях

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Чернівцях призначені для обліку електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в навісному виконанні. Шафи служать для установки на житлових об'єктах в приміщеннях громадського використання з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, офісів, кіосків і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Чернівці

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень випуску ЩОГ призначаються для прийому електроенергії, захисту ліній при перевантаженнях, а також рідкісних включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для установки на житлових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню на стіні або в спеціальну нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Чернівцях

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначені для обліку електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на промислових та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виробляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Чернівці

Шафи силового типу СП призначені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання в промислових пристроях. Шафи призначаються для установки на промислових об'єктах у спец приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для захисту електричних установок при перевантаженнях і струмах короткого замикання. Пункти ПР призначаються для установки на громадських об'єктах з одностороннім обслуговуванням на відкритому повітрі. Пункти ПР виробляються для потреб сільського господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Чернівці

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Чернівцях призначені для настройки живлення споживачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. АВР харчуються електроенергією від двох і більше різних резервних джерел живлення. Пауза в харчуванні навантажень користувача при збої електропостачання від одного з джерел допускається тільки на час автоматичного перемикання на запасне живлення з подальшим автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначені для роботи на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначаються для регулювання 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою місцевого управління електроустановками до 1000 В частотою 50 Гц постійного струму. Шафи призначаються для роботи на громадських об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Чернівці

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначені для ручного, дистанційного керування освітлювальними мережами і установками виробничих будівель, територій з різним джерелом світла. Шафи призначені для роботи на громадських об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватись на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для промислових приміщень призначаються для нечастих комутацій. Ящики випускаються з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯР призначені для ручних перемикань кіл головного і резервного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 виробляють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Чернівці

Ящики із знижуючим трансформатором призначені для харчування мереж місцевого Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для роботи на комунально-побутових і кріпляться до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних пакетних пристроїв, призначені для установки збірних елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують збереження обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначені для пристроїв розподілу електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки всередині приміщень і призначаються для роботи на промислових об'єктах в приміщеннях загального застосування з двостороннім обслуговуванням поза приміщеннями.