Чернігів Несучі конструкції, каркаси, Щитки поверхові ЩЕ, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Щитки освітлення Ш, ШН, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0,4, пункти розподільні ПР, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, ЩО-Kabeldon IP-system, Панелі Вводно розподільні ЩО, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, в Чернігові купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Чернігів

ЩО Kabeldon Чернігів, відмінне розподільний пристрій працює з напругою 0.4 кВ. Застосування такого роду пристрої це прийом і розподіл електрики. Розроблено на базі конструктора Kabeldon IP-system, з можливістю монтажу такого апарату на вводі, і аналізу комерційного обліку. Використовується для реконструкції міських трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дозволяє примножити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і створювати ТП мінімальних розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Чернігові

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При дворядній установці панелей щит розподільний комплектується шинним мостом. Панелі призначені для установки на громадських, комунальних об'єктах в щитових приміщеннях з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Чернігів

Щити розподільні для громадських будівель створені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму, а також для збереження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Вони призначені для роботи на громадських об'єктах високих будівель в спеціальних корпусах з одностороннім обслуговуванням і встановлюються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначаються для авто компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів 3-х фазних електроланок напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. КУ мають вбудовані захисти від перевантажень, зниження напруги. Передбачені всі нормально відкриті контакти подачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, надає високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Чернігів

Щитки поверхові призначаються для розподілу електроенергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки встановлюються в поверхових коридорах житлових будинків і призначені для приєднання групової мережі двох та більше квартир, що живить світильники і кухонні електроплити, а також для виключення ступінчастої стійки та розміщення телевізійних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Чернігів

Шафи обліку електричної енергії на під'їзд призначаються для прийому електричної енергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для установки на житлових об'єктах багатоквартирних будинків в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Чернігові

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Чернігові призначені для обліку електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для заощадження ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в навісному виконанні. Шафи служать для установки на громадських об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, офісів, майстерень і т.п. З величезним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Чернігів

Щитки освітлювальні групові для громадських приміщень серії ЩОГ призначаються для прийому електричної енергії, захисту ліній при коротких замиканнях, а також рідкісних включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для установки на промислових об'єктах в будівлях громадського користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню колоні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Чернігові

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для розподілу електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ встановлюються на комунально-побутових та інших об'єктах третьої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Чернігів

Шафи силового типу СП призначені для прийому електроенергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для захисту ліній від перепадів і струмів короткого замикання в промислових пристроях. Шафи призначаються для роботи на промислових об'єктах у спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для захисту електричних установок при перевантаженнях і струмах короткого замикання. Пункти ПР призначені для установки на побутових об'єктах з одностороннім обслуговуванням на в закритому приміщенні з природною або штучною вентиляцією. Пункти ПР виготовляються для потреб народного господарства, і для експорту.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Чернігів

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Чернігові призначені для настройки живлення споживачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої харчуються електроенергією від двох і більше різних резервних джерел живлення. Перерва в харчуванні навантажень користувача при порушенні електропостачання від одного з джерел можлива тільки на період автоматичного перемикання на резервне живлення з подальшим автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для роботи на об'єктах спец групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначаються для регулювання одним або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроустановками до 1000 В частотою 50 Гц постійного струму. Шафи призначені для роботи на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Чернігів

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для ручного, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками промислових будівель, споруд з різним джерелом світла. Шафи призначаються для роботи на комунально-побутових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням, а так само встановлюються на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для громадських приміщень призначаються для рідкісних комутацій. Ящики виробляють з рубильниками ЯР і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯР призначені для неавтоматичних перемикань кіл основного і запасного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Чернігів

Ящики зі знижуючим трансформатором призначаються для харчування мереж ремонтного Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначаються для роботи на громадських і кріпляться до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних пакетних пристроїв, призначені для установки комплектуючих елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують захист обладнання від прямого доступу повітря з будь-якого боку не менше IP21. Несучі конструкції призначені для пристроїв перетворення електричної енергії. Несучі конструкції виробляють для установки зовні приміщень і призначені для установки на промислових об'єктах в приміщеннях громадського користування з одностороннім обслуговуванням поза приміщеннями.