Черкаси Щитки поверхові ЩЕ, ЩО-Kabeldon IP-system, Панелі Вводно розподільні ЩО, Пристрої автоматичного перемикання АВР, Шафа обліку розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН під'їзд, Несучі конструкції, каркаси, Конденсаторні установки, КУ-0,4, ККУ-0, 4, Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ, силового типу ЯРП, що знижують типу ЯТП, ВРУ, УВР, ВРУ-78, ВРУ-76, Шафи силові СП, СПМ, СПА, управління ел. Двигунами Я-5000 освітленням ЯУО, Щитки освітлення Ш, ШН, Пункти розподільні ПР, в Черкасах купити, замовити, виготовлення, виробництво

ЩО Kabeldon IP-system Черкаси

ЩО Kabeldon Черкаси, універсальне розподільний пристрій що працює з напругою 0.4 кВ. Призначення цього пристрою це прийом і розподіл електроенергії. Розроблено на основі конструктора Kabeldon IP-system, з функцією установки будь-якого апарату на вводі, і аналізу комерційного обліку. Використовується для модернізацій будь-яких трансформаторних підстанцій на струми 630 2500 А ЩО Kabeldon, що дає можливість збільшити кількість вихідних фідерів в 2 -2,5 рази, і проектувати ТП маленьких розмірів.

Панелі розподільчі ЩО 09 купити в Черкасах

Панелі розподільних щитів ЩО-09 розподіляють електроенергію напругою до 660 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц. При подвійній установці панелей щит розподільний доповнюється шинним мостом. Панелі призначені для установки на громадських, комунальних спорудах в щитових приміщеннях з одностороннім розташуванням.

Щити розподільні пристрої ВРУ-78, ВРУ-76 Черкаси

Щити розподільні для громадських приміщень створені для розподілу електроенергії трифазного змінного струму, а також для убереженія ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Пристрої призначені для роботи на житлових об'єктах високих будівель в спеціальних корпусах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Конденсаторні установки КУ-0,4; ККУ-0,4

Комплектні конденсаторні установки ККУ-0, 4 призначені для автоматичної компенсації реактивної потужності, навантажень споживачів трифазних електричних ланцюгів напругою 0,38 (0,4) кВ частотою 50 і 60 Гц. Режим дії тривалий. Установки мають універсального захисту від перевантажень, перегріву. Передбачені додаткові нормально відкриті контакти видачі зовнішнього сигналу тривоги. Автоматичний регулятор реактивної потужності установки, надає високу точність регулювання.

Щитки поверхові ЩЕ Черкаси

Щитки поверхові призначаються для розподілу електричної енергії напругою 220 В, а також для захисту при перевантаженнях. Щитки встановлюються в клітинах ступенів житлових будинків і призначені для приєднання групової мережі двох та більше квартир, штепсельні розетки та кухонні електроплити, а також для відключення ступінчастої стійки та розміщення телевізійних апаратів.

Шафа обліку на під'їзд Черкаси

Шафи обліку електричної енергії на під'їзд призначаються для обліку електроенергії трифазного змінного струму напругою 380/220 В, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи обліку призначені для установки на громадських об'єктах багатоквартирних будинків в під'їздах з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню.

Шафа обліку та розподілу ШОР, ШЛ, ШЛН купити в Черкасах

Шафи обліку та розподілу типу ШЛ, ШЛН в Черкасах призначаються для розподілу електричної енергії змінного струму напругою до 380/220 В частотою 60/50 Гц, а також для захисту ліній від перевантажень і струмів короткого замикання. Шафи виробляють в навісному виконанні. Шафи призначені для установки на громадських об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і застосовуються для енергопостачання котеджів, офісів, майстерень і т.п. З максимальним розрахунковим струмом навантаження.

Щитки освітлення Ш, ШН Черкаси

Щитки освітлювальні групові для промислових приміщень серії ЩОГ призначаються для розподілу електричної енергії, захисту ліній при коротких замиканнях, а також рідкісних включень електричних ланцюгів в трифазних мережах. Щитки призначені для роботи на житлових об'єктах в приміщеннях загального користування з одностороннім обслуговуванням і монтуються на вертикальну поверхню на стіні або в відведену нішу.

Ящики обліку і розподілу ЯУРЕ купити в Черкасах

Ящики обліку і розподілу електроенергії призначаються для розподілу електричної енергії напругою 380/220 В, а також для захисту при коротких замиканнях в трифазних мережах частотою до 60 Гц. ЯУРЕ ставляться на комунально-побутових та інших об'єктах другої категорії енергозабезпечення. ЯУРЕ виготовляються для потреб народного господарства.

Шафи силові СП, СПМ, СПА Черкаси

Шафи силового типу СП призначені для розподілу електричної енергії трифазного змінного струму напругою до 380 В частотою 50 Гц, а також для заощадження ліній від перепадів і струмів короткого замикання в промислових пристроях. Шафи призначаються для установки на громадських об'єктах у спеціальних приміщеннях з одностороннім обслуговуванням.

Пункти розподільні ПР

Пункти розподільні серії ПР призначаються для нечастих оперативних включень і відключень електричних ланцюгів. Пункти ПР призначаються для установки на громадських об'єктах з одностороннім обслуговуванням на відкритому повітрі. Пункти ПР виготовляються для потреб народного господарства, і для промисловості.

Пристрої автоматичного перемикання АВР Черкаси

Пристрої автоматичного перемикання живлення на резерв АВР в Черкасах призначені для відновлення живлення користувачів шляхом автоматичного включення резервного джерела живлення при відключенні робочого джерела живлення, що призводить до знеструмлення електроустановок. Пристрої харчуються електроенергією від трьох і більше незалежних запасних джерел живлення. Перерва в харчуванні навантажень користувача при порушенні електропостачання від одного з джерел можлива тільки на час автоматичного перемикання на резервне живлення з повним автоматичним відновленням схеми до аварійного режиму харчування. Пристрої АВР 3 призначаються для роботи на об'єктах особливої ​​групи електроспоживачів 1 категорії.

Шафи управління електродвигунами Я-5000

Шафи управління електродвигунами типу Я-5000 призначені для регулювання 1-м або більше трифазними асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором за допомогою дистанційного керування електроприводами до 1000 В частотою 50 Гц змінного струму. Шафи призначені для роботи на житлових об'єктах з одностороннім обслуговуванням.

Шафи керування освітленням ЯУО Черкаси

Шафи керування освітленням типу ЯУО призначаються для ручного, автоматичного управління освітлювальними мережами і установками промислових будівель, територій з будь-яким джерелом світла. Шафи призначаються для роботи на громадських об'єктах в будівлях загального користування з одностороннім обслуговуванням, і, крім цього, можуть встановлюватись на відкритому повітрі.

Ящики силового типу ЯРП

Ящики розриву для громадських будівель призначаються для нечастих комутацій. Ящики випускаються з рубильниками ЯРП і з перемикачами ЯПРП. Ящики ЯРП призначені для неавтоматичних перемикань кіл головного і резервного вводів. Ящики ЯРП, ЯПРП, ЯПРП2 здійснюють також захист ліній, що відходять від перевантаження і струмів короткого замикання.

Ящики знижувального типу ЯТП Черкаси

Ящики зі знижуючим трансформатором призначені для харчування мереж ремонтного Освітлення, а також для приєднання переносних світильників. Ящики ЯТП призначені для роботи на житлових і кріпляться до стіни у вертикальному положенні.

Несучі конструкції, каркаси

Несучі конструкції для низьковольтних пакетних пристроїв, призначені для установки збірних елементів низьковольтних комплектних приладів і забезпечують захист обладнання від зовнішнього впливу. Несучі конструкції призначені для пристроїв розподілу електричної енергії. Несучі конструкції виготовляється для установки всередині приміщень і призначені для роботи на громадських об'єктах в приміщеннях громадського застосування з одностороннім обслуговуванням поза приміщеннями.