Лазерна різка металу

Замовити прорахунок

(і наш менеджер зв'яжеться з вами відразу після заповнення форми)

 

Телефонуйте нам за номерами: 067-410-26-34; 0412-42-79-88

Пишіть на пошту E-mail: laserbuton@ukr.net

Наші фахівці завжди готові дати Вам відповідь!

Вартість 1 метра погонного:

Товщина матеріалу (мм.) Ціна 1м погонного з ПДВ. грн.
0,8 7,50
1,0 8,10
1,5 8,70
2,0 10,50
3,0 12,00
4,0 17,40
5,0 19,50
6,0 27,00
8,0 37,00
10,0 48,00
12,0 56,00
14,0 70,00
16,0 86,00
20,0 100,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Формат файлу: * .dxf. dwg.

- Контур деталі в масштабі 1: 1.На що ми здатні?

1.Виготовляти деталі довільної форми;

2. надавати якісну поверхню різу;

3. Деталі без відсутності деформації;

4.Точна різка металу (точність різання становить 0,1 мм);

5. Режим як чорний метал, так і алюміній і нержавіючу сталь;

 

Технічні можливості обладнання

1.Розміри листа: 3000х1500мм.

2.Товщина листа:

  а) вуглецева сталь - від 0,5 до 20мм

  б) алюміній - від 0,5 до 5мм

   в) нержавіюча сталь - від 0,5 до 8 мм

3.Точність позиціювання - 0,1 мм.

4.Крок повтору - 0,05 мм.

5.Ширина різу - 0,2.


Вимоги до вихідних даних

 Для запуску в роботу на різку приймаються деталі виключно з листового металу. Що б отримати максимальну точність, оперативність аналізу замовлення і недопущення помилок в технічному завданні повинні бути наступні вимоги:

- Файли формату: * .dxf. dwg.

- Контур деталі в масштабі 1: 1.

- Файл * .dxf або dwg не можуть мати в кресленнях сплайнів, контурів що накладаються і перетинаються, контурів що розриваються, контури деталі повинні бути простими елементами або складатися з них: відрізок, дуга, коло.

- На один з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір.

- Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту, розмірів, крім контрольного.

Що б розрахувати вартість виготовлення Вашого виробу відправляйте запит на e-mail: laserbuton@ukr.net. Лист повинен містити наступну інформацію: марка матеріалів (чорний метал, нержавіюча сталь або алюміній), товщину металу, розмір замовлення (кількість), чи потрібно враховувати вартість металу або метал для виконання замовлення буде надано замовником. Не забудьте вказати контактний номер телефону та Ваше ім'я, що б ми завжди могли уточнити деталі і якісно Вас обслужити. 

Лазерне різання металу на замовлення в Житомирі

В цей час для поділу на необхідні частини матеріалів, що мають оригінальну або складну форму, застосовується сучасна високоточна технологія. Завдяки невисокій вартості заснована на цій технології послуга користується великою популярністю. Якщо вам необхідна лазерна різка металу, ціна цього заходу, пропонована житомирською компанією «Бутон», буде для вас цілком доступною. Фахівці фірми «Бутон» виконують цю послугу під замовлення, при цьому якість їх роботи відрізняється високим рівнем. Пропонуючи послуги лазерного різання, компанія «Бутон» робить все можливе для того, щоб вигода клієнтів була максимальною.

Переваги технології лазерного різання

Вражаючими перевагами цього процесу є:

  • відсутність прямого механічного впливу щодо металу; 
  • можливість виконання робіт складної категорії.

Актуальна в наші дні лазерна різка по металу (ціна цієї послуги в нашій компанії цілком конкурентоспроможна) дозволяє вирізати дрібні деталі точно і швидко. Крім того, висока продуктивність процесу базується на можливості зміни потужності лазера. Використовується лазерна різка (Україна недорого дозволяє замовити цей захід) не тільки для роботи з металом - з її допомогою розділити на частини можна також м'які та легкодеформуючі матеріали.

Оскільки потужність випромінювання можна регулювати в бажаному напрямку, підстроїв її під конкретний виріб, зрізати кромку виходить настільки рівною і гладкою, що в подальшій обробці не потребує. Звернувшись до послуг підприємства «Бутон», ви переконаєтеся, що вартість лазерного різання цілком демократична. Має величину близько одного міліметра лазерна головка дозволяє зробити процес максимально точним. А тому лазерна різка металу вигідна тим, що оброблювані деталі займають точне взаємне положення.

 Для чого застосовується лазерна різка 

Якщо лазерна різка металу на замовлення - актуальна для вас послуга, звертайтеся в компанію «Бутон». Замовлена ​​у нас послуга буде для вас максимально вигідною. Використовується ж лазерна різка (Житомир дешево дозволяє її здійснити) для точної обробки фасонних деталей, що мають надмірно тверду або, навпаки, тендітну структуру. І перш ніж замовити лазерну різку металу, рекомендуємо звернутися до допомоги консультантів компанії «Бутон».