Виробництво та збирання електрощитового обладнання.

"ETI" "ИЕК" "SchneiderElectric" "ABB"

Лазерна різка Гнуття Металу

Порошкове фарбування Аргонне зварювання

В каталог, який Вам пропонується, включені низьковольтні комплектні пристрої (далі по тексту НКП), несучі металеві конструкції (каркаси і оболонки) і комплектуючі вироби до них. ПКУ призначені для прийому, розподілу та обліку електроенергії, управління, регулювання, сигналізації, захисту обладнання, що здійснює виробництво, передачу та використання електричної енергії і рекомендується для потреб економіки країни та експорту. ПКУ відповідають вимогам міжнародних стандартів МЕК. Поряд з іншим ми випускаємо щитове устаткування елктрощітовое, обладнання електрощитової, щити електричні будь-якої складності і вартості.

В каталозі наведена докладна інформація про номенклатуру ПКУ, що випускаються виробничо-торгове підприємство "Бутон". Надаються технічні характеристики ПКУ, їх електричні схеми, габаритні і настановні розміри, наведені приклади формулювання замовлень.

Публікація такого каталогу стала важливим і закономірним етапом у розвитку нашого підприємства, яке з'явилося на українському ринку електротехнічних виробів десять років тому. Ми не маємо наміру входить щороку пропонувати замовнику широкий вибір високоякісного і надійного устаткування з індивідуальним підходом в кожному окремому випадку. На підприємстві постійно ведуться роботи по вдосконаленню ПКУ і по збільшенню номенклатури продукції, що випускається.

Висловлюємо велику подяку нашим клієнтам для яких і був створений цей каталог.

Виробництво електрощитів є основним видом діяльності нашої компанії. Ми виготовляємо, збираємо, продаємо і поставляємо електрощитове обладнання, що відповідає стандартам ГОСТ, яке може бути використане в різних кліматичних і експлуатаційних умовах. В асортименті виробів компанії, як стаціонарні щитки, так і мобільні (переносні) екземпляри, які можуть застосовуватися для установки і захисту різних модульних приладів.
Моделі стаціонарного типу можуть встановлюватися як в житлових приміщеннях, так і в промислових цехах, на заводах, в громадських установах та інших будівлях. Вони виготовляються з термостійкого негорючого металу, здатного витримувати високі механічні навантаження і вплив агресивних речовин. Також в якості матеріалу для електрощитів використовується сталь з антикорозійною обробкою (лакофарбовим покриттям) і різні синтетичні матеріали.
Также мы предлагаем электрощитовое оборудование купить мобильного типа применяется для эксплуатации в условиях стройплощадок, временных построек, сезонного жилья и т.д. Все оборудование отличается большим разнообразием в форме и размере щитков, что предполагает его разнородное использование:- коммутация цепей автоматического управления;- установка приборов контроля и систем сигнализации;- подключение бесперебойного питания;- монтаж управляющих и контрольных реле и т.д.
Виробництво електрощитів здійснюється відповідно до вимог ГОСТ та ТУ, а тому наша продукція може використовуватися як для внутрішньої, так і для зовнішньої експлуатації в будь-яких умовах. Залежно від умов використання можуть застосовуватися різні конструктивні рішення, що дозволяють встановлювати і закріплювати електрощити на стінах в під'їздах і житлових приміщеннях, а також під відкритим повітрям.
Крім типових схем ми працюємо і за індивідуальними проектами, а тому ви маєте можливість замовити обладнання для конкретних потреб. У разі необхідності ми підберемо для вас оптимальне співвідношення силових, експлуатаційних, міцності і економічних характеристик обладнання. Всі вироблені компанією і реалізовані електрощити мають сертифікати відповідності і гарантію якості. Це дозволяє нам з упевненістю говорити про те, що наше обладнання є також гарантом вашої безпеки і оптимально поєднує в собі високу якість використовуваних матеріалів, сучасні технології виготовлення і доступну вартість.